בית משפחת תורג’מן

וילה בעלת שתי קומות שנקנתה ע”י היזם אבי תורג’מן גולחה ונשארה עם קירות מעטפת שעל בסיסם נבנו עוד שתי קומות אשר חולקו לחמש דירות מגורים. העקרון התכנוני התבסס על תכנון בלתי מתפשר מבחינת העיצוב, הבניה והחומרים כשברקע הרצון לתת לדיירי הוילה וגם לדיירי חמשת הדירות שמעל תחושה של יוקרה ובעיקר תחושה של פרטיות.

אבי תורג'מן, בית פרטי קריות-24

ציפוי האבן שמקיף את פיר המעלית ואת הכניסה לבית יובא מחו”ל והודבק בידי אומן בצורה מקצועית ומדויקת (שימו לב לחלונות, בעיקר לחלון העגול בתמונות החוץ).

אבי תורג'מן, בית פרטי קריות-23

הכניסות, החניות, כיווני הפתחים והחלונות תוכננו כך שתצומצם למינימום ההרגשה שיש משהו מעל בעיקר בשטחי הגינה ובאזור הברכה. פנים הוילה חולק מחדש ותוכנן עם דגש על מרחבים גדולים ושקיפות מירבית.

אבי תורג'מן, בית פרטי קריות-4

אבי תורג'מן, בית פרטי קריות-5

הסגנון שהבית עוצב הוא סגנון קלאסי נקי כאשר שמרנו על אחידות הגוונים בבית והצבע הלבן הוא הדומיננטי בשילוב של עץ לחימום האווירה.

מלבד המטבח שהוזמן מ”סמל מטבחים” כל שאר הרהיטים בבית כולל חדרי השינה, שולחן פינת האוכל, המעקה וציפויי הקירות עוצבו ותוכננו באופן מיוחד ע”י משרדנו והותאמו למקום. אפילו חדר הארונות תוכנן ועוצב לפרטיו. בכל הפריטים נעשה שימוש בחומרים הטובים ביותר והושקעה מחשבה רבה בדיוק העיצובי.

אבי תורג'מן, בית פרטי קריות-14

אבי תורג'מן, בית פרטי קריות-13

מבט אל שולחן האוכל הגדול שעיצבנו בהתאם לאופיו המיוחד של הבית.

גם בפרויקט הזה כמו בכל הפרויקטים שלנו עשינו שימוש בתכנון תלת מימדי. בפרויקט הזה ספציפית מכיוון שעיצבנו רהיטים בעלי אלמנטים תכנוניים לא פשוטים, הוכנו גם עבור פרטי הנגרות קבצי תלת מימד עבור יצור ב CNC אשר יוצרו בחלקם באופן ממוחשב לקבלת דיוק מרבי.

מאפיין מאוד משמעותי בתכנון הפרויקט היה כמות הפרטים העצומה שהיה עלינו לתכנן ולתאם. הקרניזים העצומים, הכרכובים, האדניות בחלונות ושאר הקישוטים שמקיפים את הקומפלקס מבחוץ ומבפנים עוצבו ותוכננו גם ע”י משרדנו והועברו למפעל ליצירת שבלונות המתאימות ליציקת בטון ובזמן הבנייה נוצקו במקום.

אבי תורג'מן, בית פרטי קריות-3

בניית המעקות המסיביים בשילוב עם האבן, הקרניזים והכרכובים דרש מאיתנו תכנון נכון של פרופורציות והתמקדות בפרטי החיבור של כל האלמנטים באופן כזה שהמראה הכללי יראה אותנטי. בפרויקטים שיש בהם אמירה ברורה האותנטיות מתקבלת ע”י שימוש בחומרים הנכונים ומשחק מדויק של היחס ביניהם.

אבי תורג'מן, בית פרטי קריות-26

.

קבלן: אבי תורג’מן
נגרות: ריהוט ועץ, קרית ביאליק