תכניות מגירה

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

העבודה שלנו אם נשים לרגע בצד את הצניעות, מבוססת על חדשנות ומקוריות. עם השנים באופן די מקרי אך מובן המשרד שלנו התפרסם בתחום עיצוב המספרות ומכוני היופי ובצענו עשרות רבות של פרויקטים בתחום הספציפי הזה.

מעצבי שיער שהמספרה עבורם היא ברוב המקרים ביתם השני דורשים בדרך כלל עיצוב ייחודי ומאוד מאפיין. נושא עיצוב הפנים מאד משמעותי ומגוון בתחום המספרות ולטעמי כל פרויקט שבצענו הינו בעל אופי שונה מהשאר.

לעיתים בתחילת העבודה מוגשות מספר אופציות שונות של עיצוב פנים ללקוח. האופציות הנ”ל מוצגות ללקוח ע”י מס’ הדמיות שמתארות רעיון עיצובי בעל כיוון מסוים אבל בעלות אופי שונה. באופן טבעי מתוך כל אפשרויות העיצוב שהוצגו נבחרת אופציה אחת לרוב בגלל העדפה על בסיס וויזואלי ואיתה אנו ממשיכים הלאה לביצוע. יש מקרים בהם אופציה מסוימת נופלת בגלל חישוב תקציבי גבוה (כן, אפשר ע”פ הדמיה להגיע להערכה תקציבית). לכן לפעמים עולים רעיונות עיצוביים ונוצרות יצירות מאוד יפות שלא מתבצעות בסופו של דבר ונשארות במגירה. בגלריית התמונות שלפניכם אתם יכולים לראות מספר עיצובי פנים למספרות שיצרנו במשך השנים ולא יצאו אל הפועל או שבוצעו עם שינויים משמעותיים במהלך העבודה.

[/vc_column_text][vc_gallery type=”flexslider_fade” interval=”3″ images=”746,82,59,750,98,84,734,736″ onclick=”link_image” custom_links_target=”_self” img_size=”800″][/vc_column][/vc_row]